Voelt u angst, vermoeidheid, stress, verdriet? Het Helen Dowling Instituut helpt u omgaan met kanker en biedt u psychologische zorg. Maar ook uw gezin, partner en familie.
Kanker is ingrijpend. De ziekte slaat vaak in als een bom en verstoort het evenwicht. Het kan vragen, gedachten en gevoelens oproepen waarmee u zich geen raad weet. Ook voor uw gezin (kinderen), partner of familieleden kan kanker zoveel impact hebben dat het leidt tot psychische klachten.
Tijdens en na de medische behandelingen kunt u last hebben van angst, verdriet, vermoeidheid, somberheid, stress en andere heftige gevoelens. Als dit u belemmert in het dagelijks leven, kan het zinvol zijn om hulp te zoeken. Het Helen Dowling Instituut in Bilthoven kan u helpen. Zij biedt psychologische zorg aan mensen met kanker én hun naasten. Deze zorg wordt vergoed via de basisverzekering, u heeft een verwijzing van uw huisarts nodig.
chat
Het kan zijn dat u er alleen niet uit komt. Via de chat, per e-mail of telefoon kunt u persoonlijk advies krijgen. Hieronder ziet u de mogelijkheden. U wordt doorgeleid naar een webpagina van U Centraal, omdat U Gids, het forum en de chat worden beheerd door medewerkers van welzijnsorganisatie U Centraal.
Tijdens de chat kunt u chatten met een medewerker van het stadsteam Informatie en Advies. Het chatspreekuur is op de volgende uren geopend.
Naar chat
Bellen, mailen of langskomen kan ook bij U Centraal. Hier vindt u adressen en telefoonnummers.
Naar contact